SONOS
SONOS Kablosuz Multi-Room Müzik Sistemi
 

Sonos ile Her Köşede Kablosuz Müzik Keyfi

Müzik dinlemek istediğiniz her odada oluşturacağınız bölgeler ile, oturma odası, yatak odası, mutfak hatta bahçede aynı anda aynı müziği çalıp evinizde parti havası yaratabilir ya da aynı anda farklı müzikleri dinleyebilirisiniz. Hepsi kablosuz olarak evinizde kuracağınız SONOS ile mümkün.
 

SONOS Müzik Keyfi Mavi Denizlerde de Sizinle:

Teknenzde bulunan hazır ses sisteminize Sonos'u dahil edebilirsiniz.
 
Sonos Multi Room Müzik sistemi, istediğiniz tüm müzikleri teknenizin her köşesinde dinlemenizi ve kablosuz kumandası ile kontrol etmenize olanak sağlar.
 
Oluşturduğunuz bölgelerdeki ZonePlayer'ları elinizdeki Sonos kumandasını veya iPhone, iPod, iPad ve Android sistemli cihazları kullanarak kontrol edebilir, teknenizin her bölgesinde, hayatınızın her parçasına müziği dahil edebilirisiniz.

SONOS CONNECT: AMP (ZP120)                            649 €* -  SATIN AL

Sonos ZP120'nin dahili amplifikatörü sayesinde evinizdeki hoparlörleri güçlendirip kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ağın genişletilmesini sağlar.  

Dünyadaki Bütün Müziklere Erişin: Sonos, iTunes Kütüphanenizdeki müzikleri, online müzik servislerine ve dünya çapındaki internet radyolarına erişiminizi sağlar.  
 
Kablosuz Kolay Kurulum: Sonos net sayesinde, kablosuz olarak evinizde çok odalı (multi-room) bir müzik sistemini kolalıkla kurabilirsiniz.  
 
Sonosunuzu Kolayca Kontrol Edin: Sonos sisteminizi iPhone, iPad ve android tablet ve akıllı telefonlar üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz. 

SONOS CONNECT (ZP90)                                       369 €*  -       SATIN AL

 

Herhangi bir müzik çalar veya ses sistemini RCA, Optik, COAX ses çıkışlarından Sonos ZP90'a bağlayarak evinizde kullanmakta olduğunuz Sonos sisteme dahil edin. Aynı zamanda kablosuz ağınızın genişletilmesiniz sağlar.
 
Dünyadaki Bütün Müziklere Erişin: Sonos iTunes Kütüphanenizdeki müzikleri, online müzik servislerine ve dünya çapındaki internet radyolarına erişiminizi sağlar.  
 
Kablosuz Kolay Kurulum: Sonos net sayesinde, kablosuz olarak evinizde çok odalı (multi-room) bir müzik sistemini kolalıkla kurabilirsiniz.  
 
Sonosunuzu Kolayca Kontrol Edin: Sonos sisteminizi iPhone, iPad ve android tablet ve akıllı telefonlar üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz.  

 

SONOS Play 5  Gen2                                                        625 €*  - SATIN AL

sonos play5 png ile ilgili görsel sonucu
Sonos Play5 amplifikatörlü dahili hoparlörleri sayesinde tek başına eksiksiz bir müzik sistemi. İçerisinde 3 tweeter, 3 Mid ve 1 Subwoofer barındıran ürün normal bir hoparlörü kıskandıracak bir ses kalitesine sahiptir.
 
Diediğiniz her yerde: Dahili hoparlörü ve kablosuz iletişimi sayesinde dilediğiniz heryerde müzik arşivizi dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Sonos u fişe takmak.
 
Koblosuz Kontrol: Sonos Kontrol kumandasını veya iPad, iPhone cihazlarını kullanarak koblosuz olarak kontrol edebilirisiniz.
 
Sınırsız Müzik Arşivi:İnternet radyoları, iPhone ve iPad içindeki arşivleriniz USB bellek, harici ağa bağlanabilen harddiskler, CD çalar, MP3 player gibi tüm müzik kaynaklarınızdaki tüm müzikler Sonos ile parmaklarınızın ucunda.
 
 

* Verilen fiyatlara KDV dahil değildir.

** İstanbul için yapılan siparişlerde geçerlidir.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 11 No.1725 Şişli / İstanbul
info@idesis.com.tr
Müşteri Hizmetleri +90(212) 220 85 25
Her Hakkı Saklıdır. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı