KNX OTOMASYON SİSTEMLERİ
KNX Aydınlatma Otomasyonu
 

KNX Otomasyon Sistemleri - Aydınlatma Otomasyonu  

Akıllı ev ve bina pazarı sürekli değişiyor ve teknoloji hızla artıyor. Ancak, nesnelerin interneti gibi son teknolojiler halihazırdaki yazılımımızın bir parçası. Yeni fikirler beklemiyoruz, onlarla birlikte geliyoruz. KNX teknolojisi, ev ve bina kontrolünde bir referanstır. Bugün kullandığınız herhangi bir otomasyon çözümü, özünde inovasyonumuz olacak. KNX Sistemini kullanarak her zaman bir adım önde olacaksınız.

KNX Otomasyon Sistemleri ile Sonsuz Esneklik ve Kişiye Özel Sistem Tasarımları

Müşterilerimizin akıllı ev veya binaları için kullanmak istedikleri ürünlerde yüksek taleplere sahip olduklarını biliyoruz. KNX Otomasyon Sistemleri ile artık isteklerine "evet" diyebiliyoruz. Herhangi bir istek için. Otomasyon projenizin kurulumunda sonsuz esneklik ve kişiselleştirme artık bir rüya değildir. Bu gerçek. Bu KNX. Farklı üreticilerden olsalar bile, geniş bir cihaz yelpazesinin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. KNX, diğer otomasyon sistemleriyle bile entegre edilebilir. Güvenlik önemli bir konudur ve kontrol sistemleri için güvenlik talepleri artmaktadır. KNX 'te, piyasadaki en yüksek güvenlik gereksinimlerine uyma konusunda kararlıyız. Güvenliği çok önemsiyoruz çünkü önemsediğinizi biliyoruz. Çünkü biz sizi önemsiyoruz.

KNX, her otomasyon sorunu için hepsi bir arada çözümünüzdür. KNX Aydınlatma Otomasyonu.

Sorunsuz ve Güvenli Bir Sistem

Güvenlik önemli bir konudur ve kontrol sistemleri için güvenlik talepleri artmaktadır. KNX 'te, piyasadaki en yüksek güvenlik gereksinimlerine uyma konusunda kararlıyız. Güvenliği çok önemsiyoruz çünkü önemsediğinizi biliyoruz. Çünkü biz sizi önemsiyoruz. 

KNX Sistemleri ile güvenli bir kurulum sürecinden emin olabilirsiniz, böylece hem siz hem de müşteriniz bunun için endişelenmenize gerek kalmaz. Profesyonellerden ekstra çaba veya sisteme gerek yoktur. KNX Secure mevcut yazılımımıza entegre edilmiştir. Güvenlik asla bu kadar kolay olmadı.

Aydınlatma Otomasyonu  

Varlık Dedektörü

Harekete bağlı kontrol ile enerji tasarrufu ve konfor.Varlık (hareket) dedektörü aracılığıyla iç – dış aydınlatmalar (merdivenler, otopark, yaşam alanları, depo, wc, dış aydınlatma) kontrol edilebilir.

Zamana Bağlı Kontrol

Yaşam ve çalışma alanlarında zaman dilimine bağlı olarak istenilen sistemler bağımsız yada beraber kontrol edilebilir. Dış aydınlatmalar, perde, panjur, havuz, bahçe aydınlatmaları, bahçe sulaması, ısıtma- soğutma

Senaryo Kontrol

Tek dokunuş ile merkezi kontrol ve istediğiniz mod.Son kullanıcının istekleri doğrultusunda istenilen modlar programlanır. Yemek modu, dinlenme modu, sinema modu, misafir ya da tatil modu.

Isıtma Soğutma
Havalandırma

Harekete bağlı kontrol ile enerji tasarrufu ve konfor.Varlık (hareket) dedektörü aracılığıyla iç – dış aydınlatmalar (merdivenler, otopark, yaşam alanları, depo, wc, dış aydınlatma) kontrol edilebilir.

Varlık Simülasyonu

Eviniz siz tatildeyken bile yaşamaya ve güvenliği sağlamaya devam etsin. Son kullanıcının istekleri doğrultusunda istenilen modlar programlanır. Tatil modu, hırsız modu

Güvenlik ve İklimlendirme

GÜVENLİK SİSTEMİ İÇİN VARLIK ALGILAMA - Varlık algılama dedektörleri ile güvenlik sisteminizi üst düzeye çıkartın. Mekanlara giriş yapıldığı zaman sisteme otomatik sinyal yollansın. Mekanlara yapılan girişlerden haberiniz olsun.

Güvenlik ve İklimlendirme

İKLİMLENDİRME -İklimlendirme sistemlerini verimli kullanmak için çok basit ve verimli bir çözüm. Odada çalışan varken iklimlendirme sistemleri çalışır, oda boşken iklimlendirme sistemleri durur.

Genel Uygulamalar

ENERJİ VERİMLİLİĞİ ÇÖZÜMLERİ - Anahtar ile programlanan senaryoya bağlı perde-aydınlatma ve iklimlendirme kontrolü yapılabilmektedir. Dedektör ve termostat verilerine bağlı olarak aydınlatma, perde ve iklimlendirme kontrolleri otomatik olarak yapılabilmektedir.

Aydınlatma Uygulamaları

VARLIK VE IŞIK SEVİYESİNE GÖRE - Varlık ve ışık seviyesine göre otomatik aydınlatma kontrolü ile ofis, işyeri, koridor, okul, tuvalet vb. yerlerde verimli çalışma ortamları yaratın.

Aydınlatma Uygulamaları

HAREKET VE ORTAM IŞIK SEVİYESİNE GÖRE - Aydınlatma sistemlerinizi harekete ve ortamın ışık seviyesine göre otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Örneğin güneşli havalarda ışıklar kısılır, bulutlu havalarda aydınlatmalar tam kapasite çalıştırılabilir. Hareket algılama dedektörleri ile kimsenin olmadığı mekanlarda ışıklar boşuna yanmaz böylece enerjiden tasarruf sağlanır.

Perde- Panjur Kontrol

Panjur Kontrol Stor, perde kontrol Jaluzi, cam kanat kontrol Çatı camları Garaj Kapıları Projeksiyon perde ve liftleri

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 11 No.1725 Şişli / İstanbul
info@idesis.com.tr
Müşteri Hizmetleri +90(212) 220 85 25
Her Hakkı Saklıdır. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı