EV SİNEMA ODASI TASARIMI
Ev sinema sistemlerinde mümkün olan en iyi performansı alabilmek için en önemli unsurlardan birisi, tasarım aşamasında hereşyin düşünlerek en doğru şekilde yapılmasıdır. İdesis Mühendislik, ev sinema sistemleri konusundaki uzmanlığını, birlikte çalıştığınız mimarınıza, tasarımcınıza, elektrik / inşaat ekibinize aktarabilir ve korrdine bir şekilde projenizi yürütebilir veya sinema odanız, sinema sisteminiz için anahtar teslim çözümler sunabilir.
 
İdesis Mühendislik, sinema odanız için yüksek standart akustik malzemeleri ve özel tasarım ürünleri sunarak, sıradan ortalama bir sinema sisteminden alacağınız kalteyi üst düzeylere çıkarmaktadır ve eşsiz vakit geçirmekten keyif alabileceğiniz bir ortam hazırlamaktadır.
 
Özel sinema koltukları, özel akustik duvar kaplamaları, akustik halılar, ses yalıtım malzemeleri, dekoratif LED ışıklandırmalar ile birlikte üst düzey Full HD 4K ev sinema projeksiyon sistemleri, THX sertifikalı hoparlörler, Dolby atmos surround amfiler bu sistemin bileşenlerini oluşturmaktadır. Bunların mekana göre seçimi, tasarımı, montajı özel bir mühendislik gerektirir. idesis mühendislik size bu konuda özel bu mühendislik hizmetini sağlayabilecek deneyimli personelleri ile ev sinema sistemi konusunda en büyük çözüm ortağınız olacaktır.
 
Ev sinema sistemlerinden aldığınız keyfi bir üst düzeye çıkarabilmek için, akıllı ev sistemleri ile birleştirilebilir. iPhone, iPad, gibi akıllı cihazlarınızdan sinema odanızdaki tüm sistem ekipmalarını kontrol edebilirsiniz ve özel sinema senaryoları uygulayabilirisiniz. Tek tuşla, projeksiyon cihazınız açılır, projeksiyon perdeniz aşağı inmeye başlar, sinema amfiniz, blu-ray oynatıcınız açılır tüm cihazlar gerekli inpu ve outputları seçer, ışıklar kapanır. böylece tek bir tuşla sinema keyfiniz hazır hale gelir.
 
 
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 11 No.1725 Şişli / İstanbul
info@idesis.com.tr
Müşteri Hizmetleri +90(212) 220 85 25
Her Hakkı Saklıdır. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı