AKILLI EV SİSTEMLERİ
Akıllı Ev sistemleri

 

Akıllı ev sistemleri ile tek dokunuşla kolay kontrol,

Yoğun yaşam ve stres, çağında sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirme sıkıntısı yaşıyoruz. Son teknolojiler kullanılarak tasarlanmış Akıllı ev sistemleri size birçok alanda tasarruf sağlayarak sevdiklerinize zaman ayırmanızı ve birlikte geçirdiğiniz zamanı eğlenceli ve kaliteli geçirme olanağı sunuyor. Biz evlerde bulunan elektrik/elektronik sistemleri birbirlerine kusursuz olarak entegre ederek sizlere ev hayatını kolaylaştıran gerçek akıllı ev sistemleri tasarlıyoruz.

Akıllı ev sistemleri, aydınlatma, perde, panjur, ısıtma, soğutma, klima intercom, kamera,alarm, kapı kontrollerini kendi iPad, iPhone cihazlarınız üzerinden yapmanıza olanak sağlar. Bunun yanı sıra duvara gömülebilen dokunmatik ekranlar üzerinden de tüm evinizdeki bu sistemleri tekbir merkezden kontrol edebilirsiniz.

Bizim sunduğumuz tam donanımlı akıllı ev sistemleri, aydınlatma, perde, iklimlendirme kontrolünü yapabildiği gibi akıllı ev de bulunan Televizyon, projeksiyon ve müzik sistemlerinizi de kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Özel dokunmatik ekranlı kumandalar veya iPad iphone android cihazlarınız üzerinde sizin akıllı evinize özel bir arayüz tasarlanır. Bu kullanıcı arayüzü tamamen sizin isteklerinize ve gereksinimlerinize göre, akıllı ev mühendislerimiz tarafından kişiye özel olarak oluştutulmaktadır. 

Akıllı ev kullanıcı arayüzünde sizin günlük yaşamdaki rutinlerinize özgü akıllı ev yönetim senaryoları oluşturulmaktadır.

Salonunuz için, dinlenme senaryosu, televizyon izleme senaryosu, müzik dinleme senaryosu gibi oluşturulan akllı ev senaryoları sayesinde tek bir dokunuşla istediğiniz ortam hazırlanmış olur.

Bir "Sinema izle" akıllı ev senaryosuna örnek verecek olursak, siz özel telefonunuzda bulunan tek bir tuşa bastığınızda;

1- Projeksiyon cihazı açılır

2- Sinema perdesi aşağı doğru inmeye başlar

3- Blu-Ray / DVD cihazı açılır

4- Ses sistemi aktif duruma geçer

5- Dışarıdaki ışık durumuna göre Perde/Panjurlar kapanır

6- Eğer ışıklar yanıyorsa yavaş yavaş kısılır

7- Telefonunuzun ekranı sinema kontrol sayfasına geçer.

8- Size de hiç bir şeyle tek tek uğraşmadan filmizin keyfini çıkarmak kalır

Geri kalan her şeyi akıllı ev sistemi halleder.

 

retro fittable

We undertake a considerable amount of retro fitting of lighting control. It is, with a little time and effort, something that can almost always be achieved without disruption mess or redecoration.

For retro fitting we recommend only one system called Rako as it is a reliable wireless system with its dimmers and switches giving your new kitchen or cinema the benefits of mood lighting and scene setting.

remote control

Mood lighting can be operated from easy to use wall switches but also from your remote control,  in wall home automation control panel or your iPod and iPad. With our intelligent design approach we can give you as much flexibility as you require.

Should you wish to turn on the drive lights and porch light and set the kitchen to its cooking mood when you are a few minutes from home just tap a button on your iPhone and let our system do the rest.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 11 No.1725 Şişli / İstanbul
info@idesis.com.tr
Müşteri Hizmetleri +90(212) 220 85 25
Her Hakkı Saklıdır. © İdesis Mühendislik | www.idesis.com.tr digiclick dijital reklam ajansı